Inteligentny dom w zasięgu ręki w promocyjnej cenie
1999 zł


FIBARO Starter Kit
jest wszystkim czego potrzebujesz, aby odkryć nową jakość życia. Sprawdź niekończące się możliwości personalizacji; system sam dostosuje się do Twoich potrzeb oraz preferencji Twojej rodziny. FIBARO Starter Kit to doskonały początek do tego, aby zacząć oszczędzać czas i pieniądze. Dodatkowo, dzięki możliwości zdalnego sterowania, system pozwala na kontrolowanie domu z każdego zakątka świata!

FIBARO Starter Kit to prosty sposób, aby poznać zalety automatyki domowej. Pięć inteligentnych urządzeń, wraz z centralką Home Center Lite, otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Instalacja jest prosta i szybka, nie wymaga żadnych remontów ani zmian w strukturze budynku. Urządzenia są gotowe to użycia w kilka minut, a ich wyjątkowy, organiczny design wzbogaci każde wnętrze.

Zestaw zawiera centralkę do zarządzania systemem i modułami (Home Center Lite), włącznik sprzętów elektrycznych (Wall Plug) oraz cztery różne czujniki: dymu (Smoke Sensor), ruchu (Motion Sensor), zalania (Flood Sensor) i kontaktronowy (Door/Window Sensor). Urządzenia działają na zasadzie Plug & Play, są gotowe do użycia od razu po wyjęciu z opakowania. Zestaw doskonale sprawdzi się jako pierwszy krok do stworzenia swojego własnego inteligentnego domu i pozwoli na zaoszczędzenie na wyposażeniu pomieszczeń w podstawowy  sprzęt do zarządzania mediami i elektroniką.
link do recenzji


Opis podzespołów:
Home Center Lite - centralka służąca do bezprzewodowego sterowania i zarzadzania systemem 2
Flood Sensor - czujnik zalania, który szybko poinformuje Cię o potencjalnym zalaniu 3
Smoke Sensor - czujnik dymu, który wykryje pożar także poprzez nagły wzrost temperatury 4
Motion Sensor - czujnik ruchu, który poinformuje Cię o wizycie nieproszonych gości 5
Door/ Window Sensor - czujnik zbliżeniowy, który przypomni Ci o otwartym oknie 5
Wall Plug - zdalnie sterowany włącznik sprzętów elektrycznych, który mierzy zużywaną energię 6

W skład zestawy wchodzi: